В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3158

ЖАЛБА

Начало
12.02.2024
ID:
3158

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ПИ 00702.9.271 м. Бяла вода землище гр. Асеновград

Описание: В имот ПИ 00702.9.271 м. Бяла вода, в землището на гр. Асеновград има изхвърлени отпадъци. Моля за проверка и оглед от Ваша страна. Прилагам снимков материал.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител