В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №3157

Неработещи улично осветление

Начало
12.02.2024
ID:
3157

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград, кв.Баделема бл. 18

Описание: Здравейте, едната от скоро поставените лампи зад блок 18 на кв. Баделема не работи. Моля, да предприемете действия за подменяне с нова осветителна крушка.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител