В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3156

Разрушен тротоар

Начало
11.02.2024
ID:
3156

Пропаднал път

Място/адрес: Ул. "Георги Ангелов" 19

Описание: Разрушен тротоар на ул "Георги Ангелов" 19 пред две къщи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.02.202409:45
    Уважаема г-жо Димитрова, към настоящия момент се провежда процедура за избор на изпълнител за текущ ремонт на уличната мрежа. След като бъде избран изпълнител и се сключи договор, ще бъде възможно възстановяването на отделни компрометирани участъци и частична подмяна на тротоарни плочки. Всички регистрирани в община Асеновград сигнали, касаещи нарушени настилки, се проверяват и при наличие на основание за това, ще бъдат предложени за изпълнение при сключване на договор за текущ ремонт на уличната мрежа.
  • 12.02.202415:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали