В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №315

Опасно дърво

Начало
24.07.2020
ID:
315

Друго

Подаден от: Ангел Николов Николов

Място/адрес: кв.Запад ул Х.Д.Стоилов 2 бл.3/8

Описание: Вече няколко пъти подавахме сигнал в Общината за клони на дърво които трият в изолацията на санирания ни блок..?? Толкова ли е сложно да дойде вишката и да ги отреже или трябва да се отнесем към друга инстанция.??


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител