В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3140

Опастност

Начало
08.02.2024
ID:
3140

Предложение

Подаден от: Ивелина Ламбрева

Място/адрес: Център, ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 2, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте, Пиша ви относно проблем с преминаването на МПС по ул. Св. Св. Кирил и Методий в посоченият участък, по който движението би трябвало да се извършва двупосочно. Видно е от снимката направена днес, че паркиралите коли възпрепятстват това двупосочно движение, което е предпоставка за произшествие. Паркирали по този начин коли на същия участък има денонощно. Не съм специалист, но според мен считайки ширината на пътното платно,за да се избегне конфликт между движещите се автомобили, това трябва да е забранено. Надявам се на скорошни мерки от компетентните органи. Хубав ден!


Статус: В процес