В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3132

Без работно време

Начало
06.02.2024
ID:
3132

Друго

Място/адрес: Цар Иван Асен втори 132

Описание: Магазин за килими и пътеки работи без работно време и никаква информация за фирмата


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.02.202416:18
    Уважаема г-жо Пеева, община Асеновград няма правомощия и компетенции да вземе отношение по поставения от Вас казус, поради което следва да се обърнете към Комисия за защита на потребителите (КЗП).
  • 07.02.202408:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали