В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №313

Дияна

Начало
22.07.2020
ID:
313

Друго

Подаден от: Дияна

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте! Моля , за информация относно програмите за саниране .. Става въпрос за БЛОКОВЕТЕ на Тутракан 12,14а,14б. Мисла ,че по програмата " Региони в разтеж " може да ни включите , стига да искате....


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.08.202016:51
    Здравейте! За сградата с адрес град Асеновград, улица "Тутракан" №12/14, вх.А/Б има подадени и впоследствие одобрени документи по Националната програма за енергийна ефективност на многофамилни жилищни сгради (НПЕЕМЖС). Вашата, както и останалите сгради, подали документи през 2016 г. и 2017 г. са заведени в национален регистър, където чакат отпускане на ново финансиране по програмата, тъй като отпуснатите до момента средства са изчерпани. По сега действащите правила, ако бъде отпуснато ново финансиране със заведените в регистъра одобрени сгради по ред на постъпването им, ще се сключват договори за финансиране, което гарантира санирането на дадената сграда. По ОП „Региони в растеж” 2014 г. - 2020 г., която цитирате, към момента няма възможност за саниране на жилищни сгради на територията на град Асеновград. Община Асеновград следи за всички новости и промени по темата и ще информира своевременно гражданите при настъпване на нови обстоятелства свързани с НПЕЕМЖС.
  • 22.07.202015:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали