В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3129

Шахта

Начало
06.02.2024
ID:
3129

Въпрос

Място/адрес: Асеновград ул. Струма 15

Описание: Здравейте, приложено Ви изпращам снимка на шахта. Някой се опитал да отвори шахтата, вероятно, за да я изчистят, не са успели, но са успели да я счупят от едния край и самата шахта вече е разбита и се подава и парче желязо, а е точно пред гараж и няма как да се избягва ако се досчупи. Въпрос на време е да се досчупи, не е подменяна от много години и е много амортизирана. Ако има кампания за подмяна на счупени шахти, да я имате предвид. Намира се точно на Струма 13 и Струма 15.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 22.04.202412:19
    Уважаеми г-н Пушкаров, проблемът е отстранен.
  • 13.02.202416:31
    Здравейте, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място. Решетката на дъждоприемната шахта е започнала да се амортизирана. При установяване на негодни за употреба решетки или кофи за дъждоприемните шахти, същите се подменят с нови. При наличие на нова решетка с подходящ размер, посочената от Вас решетка ще бъде сменена.
  • 07.02.202408:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали