В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3128

Кога ще има асфалт

Начало
06.02.2024
ID:
3128

Въпрос

Място/адрес: Асеновград

Описание: Кога ще има асфалт на Улица Матей преображенски


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 07.02.202409:28
    Уведомяваме Ви, че ул. „Матей Преображенски“ в участъка от ул. „Христо Ботев“ до ул. „Черни Връх“ е предложена за изпълнение през 2024г. Ако се одобри ще пристъпим към избор на изпълнител. В участъка на улицата след пресечката й с ул. „Черни връх“ следва да се проектира и изгради подпорна стена и след това да се асфалтира.
  • 07.02.202408:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали