В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3125

Прораснали клони около уличния стълб.

Начало
03.02.2024
ID:
3125

Паднало дърво

Подаден от: Васил Апостолов

Място/адрес: Ул"Руен"13

Описание: Здравете.Искам да подам сигнал за две дървета находящи се в частен двор на ул "Руен"13.Едното дърво е смокиня чиито клони са пораснали около уличния стълб преплитат кабели с високо напрежение, затъмняват лампата на уличното осветление като по този начин правят безмислено нейната работа, надвисват над контейнера за отпадъци и затрудняват достъпа до него.Второто дърво е стар бор който с годините се накланя и то доста осезателно в посока на ул "Теменуга"и нашата къща.Надявам се че отговорните институции ще вземат под внимание моя сигнал и ще предприемат необходимите действия.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 08.02.202408:18
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извърши проверка на място от служители на отдел „Екология и ОС“, от която се установи: На ул. „Руен“ №13 описаните от Вас дървета /смокиня и бор/ се намират в частен имот и отговорността за поддръжка на дърветата в имота е изцяло отговорност на собственика. Съгласно чл. 52 от Закон за собствеността община Асеновград като собственик на тротоарните площи може да предприеме действия по подкастряне само на клоните, излезли извън частния имот. Сигнала е записан и ще бъде предаден на фирма изпълнител.
  • 05.02.202408:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали