В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3124

Проблеми с уличното осветление

Начало
02.02.2024
ID:
3124

Неработещо улично осветление

Място/адрес: 667 17, 4267 Патриарх Евтимово, България

Описание: Уличното осветление по централната и някои крайни улици гасне през ден, което създава крайно неудобство на живеещите в с. Патриарх Евтимово. Вече повече от месец продължава този проблем. Надяваме се да се разреши дълготрайно, а не моментно.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител