В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3122

Опасни дървета

Начало
31.01.2024
ID:
3122

Друго

Подаден от: Надя Стефанова

Място/адрес: Ул. Васил Левски

Описание: По ул. Васил Левски има много дървета които са опасни за хората. По дърветата има големи дупки. Моля общината да извърши проверка за състоянието на дърветата.


Статус: Приключен
Оценка: 3.5 от 2 потребителя

История на промените

  • 12.03.202422:29
    Уважаема г-жо Стефанова, уведомяваме Ви, че дейностите по сигнала са изпълнени.
  • 12.02.202416:59
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на ул. „Васил Левски“, от левия край посока Пловдив има засадени кестени. Някои от тях са в лошо фитосанитарно състояние и подлежат на премахване. Община Асеновград е предвидила първоначално залесяване с нови дървесни видове между кестените. След прихващането им ще се предприемат действия по премахване на болните и опасни дървета.
  • 31.01.202408:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали