В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №312

РАЗКОПАВАНЕ

Начало
22.07.2020
ID:
312

Въпрос

Подаден от: ЦВЕТЕЛИНА МАРЧЕВА

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 42, 4231 Асеновград, България

Описание: На 22.07.2020 пред магазина на Месокомбинат Асеновград беше започнато разкопаване на тротоара, прилежащ към магазина. Никой не беше ни сигнализирал. Затруднен е достъпа до нашия обект и не се знае колко време ще е това. Кой извършва разкопаването и защо никой не ни предупреди?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 10.08.202011:34
    Уважаема г-жо Марчева, разкопаването е от страна на "ЕВН - България". То се налага с цел да се положи захранващ кабел. Тротоарът е общинска собственост и по закон не са длъжни да се уведомяват собствениците на обектите в близост.
  • 22.07.202015:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали