В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3119

Неизпълнение на разписание на автобус. No5

Начало
28.01.2024
ID:
3119

Друго

Подаден от: Мария Шевкед

Място/адрес: Кв. Горни Воден

Описание: Днес, 28.01.24г.в 11.45ч. няма автобус от Горни Воден до Асеновград. И в празници и в делници, разписанието не се изпълнява.


Статус: В процес