В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №3116

Опасна улична шахта

Начало
26.01.2024
ID:
3116

Опасна улична дупка

Подаден от: Георги

Място/адрес: Център, ул. „Градешница“ 28, 4231 Асеновград, България

Описание: Здравейте! Част от линейната шахта на кръстовището с улици "Градешница" и "Хан Крум" е почупена и липсваща, създавайки предпоставки за инцидент с МПС/ППС и(ли) пешеходци. Шахтата е в този си вид от няколко дни. Моля за своевременна реакция и Ви благодаря предварително! Поздрави!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител