В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №3115

Неизпълнение на служебни задължения

Начало
26.01.2024
ID:
3115

Отпадъци/почистване

Подаден от: Борис Петров

Място/адрес: Център, ул. „Стара планина“ 7, 4230 Асеновград, България

Описание: Днес 26.01.2024г. работничките от отдел "Чистота" не си свършиха работата и това не е за първи път.Дойдоха в 10.15ч. на ул."Стара планина"5, изядоха си закуските, изпушиха си цигарите и без да съберат листата си тръгнаха. Надявам се на реакция от Ваша страна и дано служителките не се учат от Вас.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител