В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №3111

ЖП Гара Асеновград - сметище

Начало
25.01.2024
ID:
3111

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: Асеновград, 4230 Асеновград, България

Описание: Обърнете внимание на ЖП Гара Асеновград да си почистят района зад складираните траверси, защото мястото е превърнато в обществена тоалетна и нерегламентирано сметище. Района е обрасъл във високи храсти и дори саморасли дървета, а отделно хората ползват гъстите храсталаци за тоалетна и за изхвърляне на боклуци. ЖП Гара имат чистачка, която чисти само перона и по коловоза на влака !!! Ако те не си изчистят района, защото са крайно безхаберни , пратете сметопочистваща фирма от общината !!! Не мисля, че хората пристигащи в Асеновград първо трябва да ни виждат боклуците !


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 25.01.202414:42
    Уважаема г-жо Маркова, сигналът Ви е препратен по компетентност до Национална компания "Железопътна инфраструктура" (НКЖИ) за предриемане на необходимите мерки, като при получаване на отговор, от страна на дружеството, ще Ви информираме.
  • 25.01.202409:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали