В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №3107

Осветление

Начало
23.01.2024
ID:
3107

Неработещо улично осветление

Подаден от: Гергана Панова

Място/адрес: Долни Воден

Описание: Първата снимка е направена в 16ч на ул. Йордан Йовков, а втората в 20.20ч на ул Вихрен. Смятам, че това е достатъчно.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител