В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №3106

Спешно

Начало
22.01.2024
ID:
3106

Безстопанствени кучета

Подаден от: Иван

Място/адрес: Кв.Запад .ул Книжна фабрика 3.

Описание: Общината ако не вземе мерки с това голямо куче ,което ми скъса 2 якета вече,ще им го закарам там още утре.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 23.01.202414:50
    Здравейте, уведомяваме Ви, че към настоящия момент община Асеновград не разполага с приют за безстопанствени животни. Извършва се периодично улов на безстопанствени животни, които след кастрация, обезпаразитяване, ваксинация и маркиране се връщат обратно на местата, от където са взети съгласно чл.47, ал.3 от Закон за защита на животните.
  • 22.01.202413:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали