В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №3101

Неосветена цяла улица

Начало
21.01.2024
ID:
3101

Неработещо улично осветление

Подаден от: Борислав Кърмаджиев

Място/адрес: Ул. Найден Геров, кв. Долни Воден

Описание: Здравейте, Всичките 4 лампи по улица "Найден Геров" не работят: 1) В близост до ул. Найден Геров 1, кръстовище с ул. "Иглика" 2) Кръстовище ул. "Найден Геров" / ул.Първенец 3) В близост до ул. "Найден Геров" 8А 4) Кръстовище ул. "Найден Геров" / ул. "Космос" Цялата улица е напълно в рок тъмнина от около 2 седмици. Спряха да работят едновременно! Не знам дали е следствие или съвпадение, но малко преди да спрат да работят лампите, на тази улицата и на съседните работеха по стълбовете служители на EVN! За това счетох, че може би правят ремонт и временно са спряли захранването на цялата улица. Моля да бъде възстановено осветлението на улицата! Благодаря предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител