В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №310

Неспазване обществен ред

Начало
20.07.2020
ID:
310

Друго

Място/адрес: Кв. Запад ул. Лозница 2 блок Възход

Описание: Всяка сутрин хората, които почистват в кв. Запад се събират в детската площадка пред блока, в който живея. От 8 до 10 ч. се водят спорове, крещи се, карат се със служителката, която ги придружава и им раздава задачите. Идват с децата си, които също принасят допълнителен шум, докато ползват пързалки и люлки. Правим постоянно забележки - все едно не съществуваме, дори започват да отвръщат и да крещят по-силно!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 22.07.202015:56
    Уважаема г-жо Димитрова, уверяваме Ви, че са предприети незабавни мерки от общинска администрация, а именно: Да се промени мястото на събиране – по–далеч от жилищните блокове, за да не причиняват дискомфорт на живущите в района. И да не се разговаря на висок тон в часовете, регламентирани с чл.3, ал.2 от Наредба за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на община Асеновград.
  • 20.07.202010:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали