В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №3098

Две години вече.

Начало
20.01.2024
ID:
3098

Паднало дърво

Подаден от: Васил Бодуров

Място/адрес: Четвъртък пазара

Описание: Апел към институциите: Моля, обърнете внимание на дърветата, намиращи се на общинския пазар в града! Те са със счупени клони и застрашават всички преминаващи хора през пазара и това са предимно майки с бебешки колички, възрастни хора и работещите служители там. Дърветата от една година са маркирани за окастряне, но до този момент нищо не е направено Призовавам Ви, към адекватна намеса и предприемане на спешни мерки, за да не стане късно! Всеки човешки живот е ценен и не го подценявайте!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 23.01.202416:36
    Здравейте, уведомяваме Ви, че служители на отдел „Екология и ОС“ са извършили оглед на всички дървета, находящи се на територията на „Общински пазар – Асеновград. Тези, които имат нужда от санитарно почистване или рязане са маркирани. За по-нататъшни действия е необходимо да се обърнете към управителя на ОП „Пазари и тържища“ за предприемане на необходимите мерки по компетентност.
  • 22.01.202408:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали