В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №309

Неработещо улично осветление

Начало
19.07.2020
ID:
309

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мирослав Михалакев

Място/адрес: ул. „Стою Шишков“ 17, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Неработещо улично осветление част от ул. Атанас Мишев в пресечката й с ул. Стою Шишков


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 28.07.202011:43
    Уважаеми г-н Михалакев, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в осветителната система на улица „Стою Шишков“ №17 в Асеновград. Осветлението е възстановено и функционира.
  • 20.07.202008:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали