В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №308

Без улично осветление вече 3 вечери

Начало
16.07.2020
ID:
308

Неработещо улично осветление

Подаден от: Надя

Място/адрес: Патриарх Евтимово

Описание: Вече 3 вечери е пълна тъмница на нашата улица и наоколо. Ул. Кавал


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 28.07.202011:37
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в осветителната система на улица „Кавал“, село Патриарх Евтимово. Осветлението е възстановено и функционира.
  • 16.07.202016:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали