В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3078

Жалба

Начало
12.01.2024
ID:
3078

Друго

Подаден от: Емил

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 35, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: АСЕНОВГРАД бул."Васил Левски"35 се продават закуски но не се издават касови бележки,на спирката на васил левски 35 липсва кош за боклук а това е спирка,предполагам премахнат от закусвалнята за да не мирише на клиентите.Моля да се направи проверка и за хигиена.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 18.02.202421:32
    Здравейте, на посоченото място е поставен кош за отпадъци, а когато получим отговори от институциите, до които е изпратен сигналът, ще Ви ги препратим.
  • 16.01.202413:22
    Здравейте, сигналът Ви е препратен по компетентност до НАП - Пловдив, ОДБХ - Пловдив и РЗИ - Пловдив.
  • 12.01.202417:05
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали