В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3076

Липсващо осветление

Начало
11.01.2024
ID:
3076

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул.Първомайска

Описание: Липсва осветление на една от лампите на улица Първомайска. Конкретната лапна се намира пред адрес ул.Първомайска 9


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител