В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3073

Незаконна търговия на открито

Начало
09.01.2024
ID:
3073

Друго

Място/адрес: Асеновград, ул.Цар Иван Асен 132

Описание: Стотици гранитогрес и фаянсови плочи, които пречат и при вятър вдигат силен шум. Тежки стелажи с гранитогрес са поставени пред помощната врата на търговския ми обект. Голяма купчина пясък 4-5 кубика стои от 2-3 години също тяхна собственост на тротоара. Многократно моля да се преместят, но собствениците са много агресивни и се саморазправят! Моля Ви, разрешете проблема. Адресът е Цар Иван Асен 132


Статус: В процес