В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №3072

Предложение за ,, Легнал полицай"

Начало
09.01.2024
ID:
3072

Предложение

Подаден от: Калоян Миндев

Място/адрес: Асеновград

Описание: Предложение за изкуствено повдигане от тип ,, Легнал полицай " преди кръговото на бул. България страна ЮГ. Тъй като влизайки от Пловдив към града колите и моторите карат изключително бързо и не се съобразяват нито с наближаващото кръгово посока Смолян, нито с пешеходната пътека и пешеходците. Моля Общината да обърне внимание да се изгради повдигнати неравности преди кръговото от двете страни докато не е станало най-лошото. Моля за изходящ номер.


Статус: В процес

История на промените

  • 20.04.202422:20
    Уважаеми г-н Миндев, сигналът беше разгледан в Комисията по безопасност на движението. Пътят II-86 Пловдив - Смолян е републикански., поради което следва да се направи съгласуване с Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ).
  • 09.01.202413:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали