В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3071

По отношение на кастрене на ниски клони/дървета

Начало
09.01.2024
ID:
3071

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Гонда вода“ 7, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Бих искал да попитам За периода в който се извършва кастренето/резитбата на дърветата(месеци,дни) предвидени за тази дейност. Понеже, сега би било най подходящо да се извърши кастренето на клоните по отношение на сигнал 2528.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 12.03.202422:25
    Здравейте, кастренето е извършено.
  • 12.01.202417:03
    Здравейте, уведомяваме Ви, че кастренето на дърветата започна през м. декември 2023г. Вашия адрес е включен в списъка на дърветата за кастрене, които е предоставен на фирмата-изпълнител и ще бъде изпълнен в най-кратък срок.
  • 09.01.202411:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали