В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3070

Неправилно паркирали коли

Начало
09.01.2024
ID:
3070

Друго

Място/адрес: бул. „България“ 29, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Колите продължават да паркират пред автобусната спирка, като запушват пътя за автобусите.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител