В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №307

Опасност преди пешеходна пътека

Начало
16.07.2020
ID:
307

Друго

Подаден от: Радомира Михова

Място/адрес: Unnamed Road, 4230 Асеновград, България

Описание: Обрасло дърво, което пречи на видимостта и е предпоставка за произшествия.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител