В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3069

Липса на автобус No5

Начало
08.01.2024
ID:
3069

Друго

Подаден от: Мария Шевкед

Място/адрес: Кв. Горни Воден

Описание: Днес в 18. 30ч. автобус от Горни Воден за Асеновград отново нямаше въпреки многобройните сигнали и оплаквания. Поредното напразно чакане в дъжда и студа.


Статус: В процес