В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №3067

Боклук и недостатъчни контейнери

Начало
08.01.2024
ID:
3067

Отпадъци/почистване

Подаден от: Gergana Toleva

Място/адрес: Свети Димитър

Описание: Здравейте, Подавам сигнал за недостатъчно контейнери на ул. Св. Димитър 2 и редовно затрупване с боклук на цялата улица в близост до Център, Училище, Градска Библиотека. От години контейнерите в горната част на улицата липсват, а тези до училището са недостатъчни. Редовно се събуждаме с мизерия и боклук около всички къщи, в дворовете на къщите и в самите къщи. Моля общината да вземе отношение по темата, тъй като става изключително наложително. Недопустимо е в центъра на града да тънем в мизерия близка до тази в махалите на малцинствата! Прикачам снимков материал.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.01.202417:03
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград е възложила на обслужващата фирма, с която има сключен договор за предприемане на действия от тяхна страна, за почистване на разпилените отпадъци около разположените съдове за битови отпадъци на ул. „Св. Димитър”.
  • 08.01.202410:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали