В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3065

Кастрене на дървета

Начало
04.01.2024
ID:
3065

Друго

Място/адрес: ж.к. Изток 7Б, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: МОЛБА от живущите в ж.к. Изток бл.7 Уважаеми г-н/ г-жо, живущите в ,,ж.к. Изток бл.7" Ви молим да организирате кастрене на дърветата намиращи се в непосредствена близост до блока, тъй като клоните им са много близо до сградата и при силен вятър се удрят по прозорците. С уважение, Валери Методиев


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител