В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3064

СВИНЩИНА В СЪРЦЕТО НА АСЕНОВГРАД

Начало
03.01.2024
ID:
3064

Отпадъци/почистване

Подаден от: Пламена

Място/адрес: ул. „ПЛИСКА“ 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: ул. "Плиска 1" , отстрани на магазин Т Маркет За съжаление се налага да ви пиша тук за 2-ри път, след сигнала ми (2838) от 20.09.2023 за потресаващата мръсотия около контейнерите до магазин Т МАРКЕТ. ВИЕ: От направената проверка се констатира, че магазин /Т-Маркет/ изхвърлят своите отпадъци от дейността си в близко разположените контейнери предназначени за гражданите. Незабавно се предприеха действия по почистване на джоба за контейнерите, както и около тях. Управителя на магазин Т-Маркет за гр. Асеновград бе предупредена да не си изхвърлят отпадъците в съдовете за битови отпадъци. Също така бе наредено на обслужващата фирма да предостави допълнителен съд за магазина. ВНИМАТЕЛНО СЛЕДЯХ ЗА НЯКАКВА ПРОМЯНА! НИЩО ОТ ТОВА НЕ БЕШЕ НАПРАВЕНО! КОЧИНА! СМРАД! НИКАКВА ПРОМЯНА! Ще сезира


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.01.202417:01
    Здравейте, уведомяваме Ви, че отново ще бъдат пренасочени работници, за почистване около разположените контейнери на ул. ”Плиска”. Магазин „Т-Маркет” имат предоставен съд тип „бобър” за изхвърляне на отпадъците си, който е разположен до рампата на задния вход на търговския обект.
  • 04.01.202413:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали