В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №3063

Неработещо копче на светофара

Начало
03.01.2024
ID:
3063

Неработещ светофар

Място/адрес: Асеновград,ул.Съединение

Описание: Едното копче на светофара не работи от 4-5 дни,моля обърнете внимание!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител