В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №306

Храсти закриващи видимоста

Начало
15.07.2020
ID:
306

Друго

Място/адрес: Ул. Лозенец 1, кв. Запад

Описание: Имаме търговски обект -баничарница, до която има израснали бурени/храсти. Изцяло закриващи видимоста. Моля, общината да се погрижи за почиствнето им.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:36
    Здравейте! Дърветата са окастрени.
  • 21.07.202010:08
    Здравейте! Информираме Ви, че пред баничарницата на улица ”Лозенец” №1, квартал "Запад" има дървета, които имат нужда от повдигане на короните. Ще бъде възложено на фирмата изпълнител, с която община Асеновград има сключен договор, да окастри дърветата през есенно-зимния сезон.
  • 15.07.202014:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали