В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №305

Молба за поставяне на улично осветление

Начало
15.07.2020
ID:
305

Неработещо улично осветление

Подаден от: Данаил Пенелов

Място/адрес: ул. „Захари Стоянов“ 49, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, моля да се постави улична лампа на ул. Захари Стоянов, в района с крастовището с ул. Капитан Райчо, в посока центъра. Има наличен стълб, който може да се използва за целта. Причината да не е достатъчно светло е високата растителност, която засенчва наличните лампи и много голямото разстояние между лампите. Ще съм изключително благодарен, ако молбата ми бъде удовлетворена.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 20.07.202009:40
    Уважаема г-жо Пенелова, уведомяваме Ви, че община Асеновград кандидатства по инвестиционна програма за цялостна реконструкция на външното улично осветление на територията на града. След одобрение на проекта ще се монтират нови улични осветителна тела с много по-добри параметри. Това ще подобри осветеността на уличната мрежа.
  • 15.07.202013:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали