В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №304

Захвърлен автомобил

Начало
14.07.2020
ID:
304

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Поп Матей“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Захвърлен Опел Астра комби. Видимо в не движение. Моля да се вземят мерки преди да е обрасъл с растителност и да се превърне в могила.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.09.202010:02
    Здравейте! Комисията, назначена със заповед на кмета за премахване на ИУМПС на територията на община Асеновград, е поставила предписание за доброволно премахване на МПС. След установяване на собственика същото ще бъде премахнато.
  • 31.07.202015:27
    Здравейте! На улица "Поп Матей" №3 на автомобил "Опел Астра" е поставено предписание за доброволно премахване от терена.
  • 15.07.202013:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали