В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №303

Зарази по детските пясъчници

Начало
14.07.2020
ID:
303

Отпадъци/почистване

Подаден от: Десислава Кирилов Тодорова

Място/адрес: Навсякъде

Описание: Всеки детски пясъчник изобилства от мръсотия и други биологични материали, опазни за децата. Ангажимент е на Общината периодично да дезинфекцира площите с цел да не се пренасят зарази. Моля служителите да си свършат работата, защото нехайството коств здравето на най-милото ни-децата. Пуснала съм и сигнал до РЗИ за проверка на пясъчници те в града. Очаквам бърза реакция от всички служби.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.07.202016:03
    Уважаема г-жо Тодорова, уведомяваме Ви, че съгласно изискванията на чл.21. ал.5 от Наредба №1/12.01.2009 г. за условията и реда, за устройството и безопасност на площадките за игра, община Асеновград извършва дезинфекция на открити пясъчници най-малко два пъти в рамките на календарната година. Към настоящия момент община Асеновград е извършила двукратна обработка на откритите пясъчници на територията си.
  • 14.07.202010:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали