В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3023

Циганка ми надра колата

Начало
12.12.2023
ID:
3023

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Мария

Място/адрес: Ул Скалата 4

Описание: На 12 декември в 8:15 на улица скалата 4 точно на страничния вход на ОУ Христо Ботев където живея съответно там съм си паркирала колата туко ще взета преди 2 дни от майстори лъсната до блясък една от тези жени които чистят улиците беше издърпала единия комунал сигурно за да не се разкарва и го беше навряла между моята кола и една друга при никакво разстояние точно колкото е комунала. При което аз и потърсих сметка какво търси този комунал отговорът и беше ‘аз го сложих сега ще го махна и го издърпа в голямото движение точно по това време всеки си кара детето на училище видях че е надрана при което тя каза няма и нищо бе душа , много моля да се вземат някакви мерки и тези нагли циганки да бъдат по отговорни към личната собсвеност на хората


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.12.202309:05
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извърши съвместна проверка на място от служители на Отдел „Екология и околна среда” при Община Асеновград и представители на фирма „КМД”ЕООД. Вашия сигнал е пренасочен към обслужваща фирма, с която община Асеновград има сключен договор за предприемане на действия от тяхна страна, за отстраняване на възникналия проблем с тяхна работничка, която поддържа чистотата на ул.”Скалата”.
  • 13.12.202308:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали