В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №302

повредена детска площадка

Начало
14.07.2020
ID:
302

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. „Свети Георги“ 17, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Моля да обърнете внимание на тази детска площадка. Тя е опасна за децата! Прилагам снимки......И друго. Стълбовете за осветление, стърчат кабели за тока!!! Надявам се за бърза реакция от Ваша страна.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 14.08.202012:17
    Здравейте! Извършен е текущ ремонт на детската площадка.
  • 20.07.202010:03
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем със стърчащи кабели в близост до улица „Свети Георги“ №17. Поради кражба, липсват капаци на въпросните уличните стълбове, като вече са поставени нови. Ремонтът на площадката е възложен. Очаква се до 27.07.20 г. да приключи.
  • 14.07.202010:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали