В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №301

Преминаване на МПС-та през Централния площад

Начало
13.07.2020
ID:
301

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: Център

Описание: Пиша Ви,за да сигнализирам,че през Центъра непрекъснато преминават и паркират превозни средства. И не са само автомобилите,които зареждат заведенията. Няма къде да оставим децата си да играят спокойно. Наглостта на някои шофьори преминава всякакви граници! Снимките са само дне,но това се случва ежедневно. Дори пред Чигалището едната саксия е преместена,за да може без проблем и от там да си влизат


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 20.07.202009:36
    Уважаема г-жо Попова, относно предоставения снимков материал от сигнал №301, видно от който има паркирани неправилно моторни превозни средства (МПС) на централния площад, Ви уведомяваме, че съгласно чл.45 и чл.48 от Наредба за организация и контрол при паркиране и престой на МПС и безопасност на движението на превозните средства и гражданите на територията на Асеновград, фишът за неправилно паркиране се издава в момента на установяване на нарушението. С оглед на горенаписаното считам, че снимковият материал сам по себе си не може да е доказателство за извършено нарушение, ако не е съвкупност от извършена проверка, от страна на инспектори от звеното за контрол, с която на място да се установи, че е извършено нарушение и да бъде съставен фиш.
  • 14.07.202008:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали