В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №3000

Кастрене на дървета

Начало
28.11.2023
ID:
3000

Паднало дърво

Място/адрес: Гр. Асеновград Ул. “Клокотница” 1

Описание: Във връзка със сигнал номер 2161 от януари месец 2023 год. КОГА ще се окастрят дърветата мина пролетния сезон, мина есенно-зимния , дърветата си стоят и чакат графика на фирмата, който една година неможа да стигне до тук????


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 30.11.202310:27
    Уважаема г-жо Атанасова, санитарното почистване на дърветата започна. Работи се по предварително установен график. Дърветата на ул. „Клокотница“ №1 са записани и ще бъдат подкастрени в най- кратък срок.
  • 29.11.202309:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали