В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №300

Пътят в Горни Воден

Начало
13.07.2020
ID:
300

Пропаднал път

Място/адрес: Горни Воден

Описание: Както добре знаете, пътят в квартал Горни Воден е в окаяно състояние. Всеки ден трошим колите си по него , а това да стане инцидент , е въпрос на време. Колко сигнала трябва да получите, за да си свършите работата и да започнат ремонтните дейности ?!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:12
    Уважаема г-жо Попова, ремонтът на улицата е завършен.
  • 15.09.202017:19
    Уважаема г-жо Попова, строително-ремонтните дейности на обекта вече стартираха.
  • 18.08.202010:36
    Уважаема г-жо Попова, вече е избран изпълнител. В момента тече срокът за обжалване, след изтичането на който предстои да започнат строително-ремонтните дейности.
  • 20.07.202009:55
    Уважаема г-жо Попова, възстановяването на асфалтовата настилка ще бъде възложено към текущия ремонт за 2020 г.
  • 14.07.202008:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали