В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2999

Липсват контейнери на улица Матей Преображенски

Начало
27.11.2023
ID:
2999

Отпадъци/почистване

Подаден от: Елена Баракова

Място/адрес: Гр.Асеновград ул,, Матей Преображенски "

Описание: Имаше два контейнера до трафопоста на улица Матей Преображенски.От седмица вече ги няма.Най близо има такива на ул,, Христо Ботев ". Контейнерите се ползваха и от живущите на новия квартал Баделема попътно.Моля за поставяне на контейнери на улицата.Очаквам съдействие и отговор.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 29.11.202311:48
    Уважаема г-жо Баракова, възложено е на обслужващата фирма да се възстановят липсващите съдове за отпадъци и да се разположат до трафопоста по-нагоре на посочената от Вас улица. При повторно възникнали проблеми, може да се обърнете към община Асеновград на тел.: 0331 20 304 - отдел "Екология и околна среда" (ЕОС).
  • 27.11.202314:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали