В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2998

Бездомно куче

Начало
27.11.2023
ID:
2998

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Патриарх Евтимово

Описание: На улица Кавал от известно време обикаля едно бездомно куче и лае постоянно. Потърсих в социалните мрежи, ако някой го търси или иска да се грижи за него, но няма, изоставено е, премръзнало и гладно. Моля, да го приберете в приют.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 30.11.202310:31
    Здравейте! Община Асеновград към настоящия момент не разполага с приют за безстопанствени животни. Извършва се периодично улов на безстопанствени животни, които след кастрация, обезпаразитяване, ваксинация и маркиране се връщат обратно на местата, откъдето са взети, съгласно чл.47, ал.3 от Закон за защита на животните (ЗЗЖ). При следващия улов, районът ще бъде обходен от екипа.
  • 27.11.202311:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали