В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2996

Съборен знак "STOP"

Начало
26.11.2023
ID:
2996

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Надежда Георгиева

Място/адрес: Кв.ДолниВоден

Описание: Съборен пътен знак " STOP"на ул."Язовирска" при завоя на дясно към града.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202301:08
    Уважаема г-жо Георгиева, сезирана е фирмата, с която община Асеновград има сключен договор за поддържане на пътните знаци на територията на общината, за възстановяване на пътния знак.
  • 27.11.202301:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали