В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2995

Неработещо улично осветление в кв.Долни Воден

Начало
25.11.2023
ID:
2995

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Кв.Долни Воден на кръстовището между улиците Лазо Войвода и Драва

Описание: Нямаме улично осветление от 3,4седмици.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител