В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2994

Същият сигнал от преди седмица

Начало
24.11.2023
ID:
2994

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Патриарх Евтимово

Описание: На ул. Кавал 30 от миналата седмица няма улично осветление. Вече има подаден сигнал от няколко дни.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител